Forskningsmedarbejdere i Klinisk Forebyggelsesforskning

​Oversigt med kontaktinformation på forskningsmedarbejdere i Klinisk Forebyggelsesforskning.

Kristine Færch

Forskningsleder, professor
E-mail: kristine.faerch@regionh.dk
Tlf. 30 91 30 61
Se profil

Louise Groth Grunnet

Teamleder, seniorforsker
E-mail:Louise.groth.grunnet.02@regionh.dk
Tlf. 60 67 17 04
Se profil

Jonas Salling Quist

Postdoc
E-mail: jonas.salling.quist@regionh.dk
Tlf. 26 17 60 64
Se profil

Hanne Pedersen

Ph.d.-studerende
E-mail: Hanne.pedersen.12@regionh.dk
Tlf. 28 72 03 20
Se profil

Kim Clemmensen

Ph.d.-studerende
E-mail: Kim.katrine.bjerring.clemmensen.01@regionh.dk
Se profil

Lea Bruhn Nielsen

Ph.d.-studerende
E-mail: lea.bruhn.nielsen@regionh.dk
Se profil

Marie Møller-Christensen

Ph.d.-studerende
E-mail: marie.moeller.christensen.01@regionh.dk
Se profil

Martin Bæk Blond

Klinisk assistent
E-mail: martin.baek.blond@regionh.dk
Se profil



Redaktør