Forskningsmedarbejdere

Oversigt med kontaktinformation på forskningsmedarbejdere i forskningsgruppen Systems Medicine.


                             
Cristina Legido-Quigley, forskningsleder
E-mail: cristina.legido.quigley@regionh.dk
Tlf.: 30 91 30 83




Ali Ashfaq, postdoc
E-mail: ashfaq.ali@regionh.dk
Tlf.: 30 91 28 35

              


Ismo Mattila, forsker
E-mail: ismo.matias.mattila@regionh.dk
Tlf.: 30 91 33 43

              


Kajetan Trošt, postdoc
E-mail: kajetan.trost@regionh.dk
Tlf.: 30 91 34 15

              

                             
Min Kim, postdoc
E-mail: min.kim@regionh.dk
Tlf.: 29 47 85 44



                             
Peter Henriksen, postdoc
E-mail: peter.henriksen@regionh.dk
Tlf.: 30 91 30 83

               


Tommi Suvitaival, postdoc
E-mail: tommi.raimo.leo.suvitaival@regionh.dk
Tlf.: 30 91 34 01


                   
Naba Hassan Al-Sari, ph.d.-studerende
E-mail: naba.hassan.al-sari@regionh.dk      

  

 


Redaktør