Forskningsmedarbejdere


                             
Cristina Legido-Quigley, forskningsleder
E-mail: cristina.legido.quigley@regionh.dk
Tlf.: 30 91 30 83


Ali Ashfaq, postdoc
E-mail: ashfaq.ali@regionh.dk
Tlf.: 30 91 28 35
Se kort profil eller udvidet profil


             
Linda Linnéa Ahonen, kemiker
E-mail: linda.linnea.ahonen@regionh.dk
Tlf.: 30 91 28 28
Se kort profil eller udvidet profil


Ismo Mattila, forsker
E-mail: ismo.matias.mattila@regionh.dk
Tlf.: 30 91 33 43
Se kort profil eller udvidet profil



Kajetan Trošt, postdoc
E-mail: kajetan.trost@regionh.dk
Tlf.: 30 91 34 15
Se kort profil eller udvidet profil



Tommi Suvitaival, postdoc
E-mail: tommi.raimo.leo.suvitaival@regionh.dk
Tlf.: 30 91 34 01
Se kort profil eller udvidet profil



Nina Christiansen, laborant
E-mail: nina.christiansen.03@regionh.dk

 


                   
Birgitte Nergaard Roberts, laborant
E-mail: birgitte.nergaard.roberts@regionh.dk
Tlf. 30 91 33 81

 


Redaktør