Kontakt

​På SDCC varetager et team af projektledere den overordnede koordinering af de strategiske aktiviteter i Steno Partners og i Supplerende behandlingsinitiativer.

Jeanne Asser Houen

Afdelingsleder, Supplerende Behandlingsinitiativer
E-mail: jeanne.asser.houen@regionh.dk
Tlf. 21 77 41 32

Liv dørflinger

Projektleder

​Gry Falkenberg Lending

Projektleder
E-mail: gry.falkenberg.lending@regionh.dk
Tlf. 21 12 64 39

Helle Sunita Goyle

Projektleder
E-mail: helle.sunita.goyle@regionh.dk
Tlf. 91 17 29 11

Signe Lautrup-Nielsen

Projektleder
E-mail: signe.lautrup-nielsen@regionh.dk

​Lars Skytte Petersen

Chefkonsulent
E-mail: lars.skytte.petersen@regionh.dk

Julie Vallø Christiansen

Projektkoordinator
E-mail: julie.valloe.christiansen@regionh.dk






 

 

 

Redaktør