Forskningsmedarbejdere i Klinisk Epidemiologisk Forskning

​Oversigt med kontaktinformation på forskningsmedarbejdere i Klinisk Epidemiologisk Forskning.

​      

Flemming-Pociot

Dorte Vistisen

Forskningsleder, konstitueret
ph.d., MSc
E-mail: dorte.vistisen@regionh.dk                                                    
Tlf. 30 91 34 83
Se profil




Forskningsmedarbejdere i teamet

Else Helene Ibfelt

Postdoc
E-mail: else.helene.ibfelt.01@regionh.dk
Se profil



Hanan Amadid

Postdoc, reservelæge
E-mail: hanan.amadid.01@regionh.dk
Se profil



Pernille Falberg Rønn

Postdoc
E-mail: pernille.falberg.roenn@regionh.dk
Se profil



Stine Byberg

Forsker
E-mail: stine.byberg@regionh.dk
Se profil



Lars Jorge Diaz

Statistiker
E-mail: lars.jorge.diaz@regionh.dk    
Se profil




Maria Bekker-Nielsen Dunbar

Statistiker
E-mail: maria.dunbar@regionh.dk





Team: Udsatte grupper og sårbare livsforløb

Flemming-Pociot

Gregers Stig Andersen

Teamleder, seniorforsker, ph.d., MSc
E-mail: gregers.stig.andersen@regionh.dk
Tlf. 30 91 28 43
Se profil



Forskningsmedarbejdere i teamet

Rasmus Wibæk Christensen

PostDoc, MSc
E-mail: rasmus.wibaek.christensen@regionh.dk
Se profil



Flemming-Pociot

Vanja Kosjerina

Ph.d.-studerende, MD
E-mail: vanja.kosjerina.01@regionh.dk
Se profil



Flemming-Pociot

Stine Scheuer

Ph.d.-studerende, MSc
E-mail: stine.scheuer@regionh.dk
Se profil



Flemming-Pociot

Jessica Linnéa Bengtsson

Ph.d. MSc
E-mail: Jessica.linnea.bengtsson@regionh.dk
Se profil


  




 


Redaktør